Garanti

GARANTİ BİLGİLERİ
BİTİRME VE DONANIM BİLEŞENLERİ

1 Yıllık Sınırlı Garanti
Tüm cilalar ve donanım bileşenleri, orijinal perakende alıcısı olan Lil Gaea tarafından, satın alma tarihinden itibaren bir yıl boyunca malzeme imalat hatalarına karşı ücretsiz olarak garanti edilir. Lil Gaea, satın alma tarihinden itibaren bir yıl içinde, hatalı parçaları ve nakliye masraflarını satıcıdan Lil Gaea’ya ve orijinal perakende alıcıya hiçbir ücret ödemeden Lil Gaea’dan onarmak veya değiştirmek için makul ve geleneksel işçilik ücretlerini ödeyecektir. Satın alma tarihinden itibaren bir yıl sonra, garanti yalnızca yedek parçaları kapsar ve orijinal perakende alıcısı işçilik, ambalajlama ve tüm nakliye ve nakliye masraflarından sorumlu olacaktır.

SINIRLAMALAR VE İSTİSNALAR

Bu sınırlı garanti, yalnızca konutlarda kullanım için orijinal perakende alıcıya kapsam sağlar. Bu sınırlı garanti (i) herhangi bir zamanda zemin örneği veya teşhir modeli olarak kullanılan ürünler için, (ii) “olduğu gibi” veya ikinci elden satın alınan herhangi bir ürün için (iii) bir üründen satın alınan herhangi bir ürün için geçerli değildir. tehlike satışı veya iş bitirme satışı veya (iv) tasfiyeciden satın alınan herhangi bir mal. Bu garanti geçerlidir. Taşıma sırasındaki hasarlara, normal aşınma ve yıpranma hasarlarına, ürünün yanlış kullanılmasına, piyasada yapılan ürün değişikliklerinden sonra, Lil Gaea tarafından onaylanmamış ve / veya işaretli aksesuarlarla kullanılmasına veya montaj, kullanım ve bakım talimatlarına uyulmamasına uygulanan zarar için YAPMAYIN Ürünle birlikte verilir.

TELAFİ

Garanti süresi içerisinde herhangi bir kusur tespit edilirse, lütfen info@lilgaea.com adresine e-posta gönderin ve e-postayla gönderin. Bu garanti, orijinal tarihli bir makbuz için geçerlidir. Bu sınırlı garantiyi etkinleştirmek için, alıcı info@lilgaea.com adresine Sınırlı Garanti konusu olan bir e-posta göndermeli ve garantiyi etkinleştirmeyi istemelidir. Tüketici e-postaya kaydolmazsa garanti geçerli olmayacaktır.

Garanti süresi içinde yapılan şikayetler için Lil’Gaea, müşteriden yazılı olarak kusur veya eksikliğin açıklamasını ister. LIL’a gea’nın bir değerlendirme yapmasını sağlamak için müşteriden, açıklamayı doğrulayan bir fotoğraf sağlaması veya ürünü iade etmesi gerekir. LIL’gaea, ürünlerin aşırı sıcaklıklar ve iklim koşulları altında yanlış veya anormal kullanımından veya depolanmasından veya Lil’Gaea talimatlarıyla çelişkili kullanım durumunda, hasar görmesi durumunda yukarıdakilere göre sorumluluk kabul etmeyecektir.