Bu site, tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

HİKAYEMİZ

Doğa Kadar Sürdürülebilir

Doğanın rehberliğinde, çocukların sağlığı ile güvenliğini garanti eden üretim anlayışımız ve malzemelerin kalitesine gösterdiğimiz özen ile gurur duyuyoruz.

İzmir'de yerel olarak hayata geçirdiğimiz ürünlerimizin her biri doğaya ve dünyaya bir saygı duruşu niteliği taşıyor.

Sürdürülebilirlik konusuna olan kalpten bağlılığımız sertifikalı doğal malzemelerde ve yaşam döngülerinde kendini gösteriyor.


HİKAYEMİZ

Çocuklar ve Doğa Arasındaki Gizli Dil

Lil' Gaea, 2012 yılında çocuk mobilyalarına dair net bir vizyonla kuruldu: Büyüyen, dönüşen ve çocukların gelişimine uyum sağlayan, çocuk ve doğa arasındaki gizli dili yansıtan, çağdaş, çok yönlü tasarımlar yaratmak ve birbirinden renkli çocukların yaşamlarına  dokunmak. 

'family

bonded

by nature ’

Kurucular Pınar Yar Gövsa ve Tuğrul Gövsa'nın miniklerle doğa arasındaki gizli dile duyduğu hayranlık; Cocuklarin her zaman doga tarafindan kucaklanmasi, dogaya duyduklari guven ve  kendilerini yansitabılmelerı, bu vizyonun ışığında incelikle tasarlanmış ve özenle işlenmiş mobilyalara dönüşüyor.

Bir çocuğun doğumdan ergenliğe uzanan yolculuğuna tanıklık eden ve onunla birlikte dönüşerek zamana meydan okuyan her Lıl gaea tasarımında, bu içgüdüsel bağdan aldıkları ilhamın izlerini görmek mümkün.

HİKAYEMİZ

Ayrıcalıklı Hizmetler

Kurulduğu günden bu yana genişleyen Lil’ Gaea ailesi, 2023'te hayata geçen önemli bir kilometre taşında büyük rol oynuyor:  Sürdürülebilir çevre anlayışını ve döngüsel tüketim alışkanlıklarını destekleyip öncülük eden Ayrıcalıklı Lil’ Gaea Hizmetleri.

‘Share The Love’, ‘Second Chance’, ‘Oda Dönüşümü’ gibi Ayrıcalıklı Lil' Gaea Hizmetleri çevre gönüllülüğünü teşvik ederken döngüsel bir ekonomiyi de destekliyor. 

SHARE THE LOVE
Odanızı arkadaşınıza hediye ederek Sevgiyi Paylaşmaya ne dersiniz?


SECOND CHANCE
Artık kullanmadığınız Lil'Gaea ürünlerinizi bize geri verebilir, yerine Karbon notr indirimiyle yeni ürünler alabilirsiniz.

Geri alınan ürünlerin titiz  bir yenilenme sürecinden geçirildiğini ve doğaya katkıda bulunmayı hedefleyen yeni ailelere Second Chance Magazamızda avantajlı başlangıçlar sunduğunu biliyormuydunuz?


ODA DÖNÜŞÜMÜ
Bebek odanızı, zamanı geldiĞinde Çocuk veya genç odasına çevirebilir, Lil'Gaea sevgisini ve hayatanıza dokunuŞunu sürdürebilirsiniz.

GAEA Müşterilerine Özel ilk Alışverişte İndirim icin kayıt olmayı unutmayın!

Sepet