Bu site, tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

SECOND CHANCE

Ayrıcalıklı Second Chance Hizmeti, düşünceli tasarım ile kusursuz işçiliğe olan sevginizi göstermeniz ve sürdürülebilirliğe gururla katkıda bulunabilmeniz için eşsiz bir fırsat.

Lil' Gaea tasarımları ile yolculuğunuzu tamamladığınızda, sürdürülebilir dünyaya katkıda bulunmak adına bize geri verebilir,  karşılığında farklı Lil' Gaea ürülerini indirimli alabilirsiniz. 

Kullanmadığınız ürünlerinizi geri alıyoruz ve bir sonraki alışverişinize indirim uyguluyoruz.

Lil' Gaea mobilyalarını hayatınıza neşe ve heyecan katmak için tasarlıyor ve tüm detaylarına son derece dikkat ederek sevgi ile üretiyoruz. Gösterdiğimiz bu özen sayesinde gün geçtikçe değerlenen, birden fazla aile tarafından sevilecek ürünler ortaya çıkıyor. Arzu eden her ailenin Lil' Gaea’nın konforunu ve güzelliğini yaşayıp bu özenin keyfini çıkarabilmesi için Ayrıcalıklı Share The Love Hizmeti’ni yarattık.


Fikir aşamasından hayata geçirilişine kadar bir Lil' Gaea tasarımının tüm detayları titizlikle planlanıyor ve mükemmele ulaşmak için her ayrıntı büyük bir dikkatle uygulanıyor. Bu incelikli sürecin sonunda her biri mücevher kadar değerli, nesilden nesile aktarılabilecek nitelikte ürünler ortaya çıkıyor.


Bu özellikleri sayesinde Lil' Gaea tasarımları bir aile ile yolculuğunu tamamlandığında tarafımızdan geri alınıp yenilenebiliyor. Böylece hem yeni sahipleriyle katma değerli bir ürün haline gelerek buluşuyor hem de sürdürülebilir bir çevreye katkıda bulunuyor. Üstelik döngüsel ekonominin bir parçası olmalarının şerefine ilk sahiplerine bir sonraki alışverişlerinde avantaj sağlıyor.


Ürünleri yeniliyor ve başka bir ailenin onunla yeni anılar yaratabilmesi için Lil’ Gaea Second Chance raflarına çıkarıyoruz.

Lil' Gaea mobilyaları, çocuklarınız tarafından uzun süre sevilecek ve kullanılabilecek şekilde tasarlanıyor. Ailelerimiz ise sevgili Lil’ Gaealar’ını ancak çocukları çok büyüdükleri için değiştirmek zorunda kalıyor. Sizin de çocuğunuz büyüdüğüne ve değişim zamanı geldiğinde Ayrıcalıklı Second Chance Hizmeti ile Lil’ Gaea’nıza ikinci bir şans verebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanmak istediğinizde özel olarak eğitilmiş ekibimiz onu sizden teslim alıyor ve onarım için tüm gereksinimleri dikkatlice inceliyor. İncelemeden sonra eşsiz güzelliğini tekrar öne çıkartarak yeniliyor ve başka bir ailenin onunla yeni anılar yaratabilmesi için Lil’ Gaea Second Chance raflarına çıkarıyor. 

Ayrıcalıklı Second Chance Hizmeti’ni yaratırken uzun ömürlü ürünlerinin yaşama kattığı değerden, bu değerin bambaşka insanların hayatlarına kattığı ortak mutluluktan ilham aldık.


Geçiş dönemlerini ve diğer ailelerin Lil' Gaea dünyasına yeni gibi bir parça ile girebilmelerini kolaylaştırmak için oluşturduğumuz bu hizmetin aynı zamanda sürdürülebilir bir dünyaya katkıda bulunmasını istedik.


Lil’ Gaea’nıza ikinci bir şans verme konusunda daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.


(Servis şimdilik sadece İzmir ve İstanbul şehirlerinde geçerlidir.)

GAEA Müşterilerine Özel ilk Alışverişte İndirim icin kayıt olmayı unutmayın!

Sepet